PC oyuncuları bu fırsatı sakın kaçırmayın; Epic Games 2 bomba oyunu ücretsiz yaptı

Bu teklif, oyun dünyasında heyecan yaratan bir fırsat olarak öne çıkıyor ve oyuncuları, zengin hikayesi ve sürükleyici oyun mekaniğiyle tanınan bu distopik evrene davet ediyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen oyun tutkunları, belirlenen süre içinde Epic Games Store‘u ziyaret ederek, kütüphanelerine ekleme şansını elde edebilirler.

Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor ve bu hafta sitede, kaçırılmayacak bir fırsat sunuluyor. Her Perşembe saat 08:00 PT / 11:00 ET’de, Epic en az bir ücretsiz PC oyunu sunuyor ve bazen bu sayı iki veya üçe kadar çıkabiliyor.

PC oyuncuları bu fırsatı sakın kaçırmayın; Epic Games 2 bomba oyunu ücretsiz yaptı

Ücretsiz oyunları talep etmek için yapmanız gereken tek şey, ücretsiz bir Epic hesabı oluşturmak ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmek. Ardından, yeni oyun(lar) yerini almadan önce bir haftanız var bu oyunları kütüphanenize eklemek için. Bu noktada, Epic yüzlerce ücretsiz oyun dağıttı ve bu programın yakın zamanda sona ermesi beklenmiyor. Bu haberi haftalık olarak güncel tutarak, hem mevcut ücretsiz oyunları hem de gelecek haftanın tekliflerini öne çıkarıyoruz.

Şu anda ve 21 Mart’a kadar mevcut olan Deus Ex: Mankind Divided ve The Bridge, Epic Games Store‘da bu haftanın ücretsiz oyunları. Eleştirmenler tarafından övgüyle karşılanan Deus Ex: Human Revolution’un devamı olan Mankind Divided, mekanik olarak geliştirilmiş insanların toplum tarafından dışlandığı bir dünyada gizli operasyon ajanı Adam Jensen’ın yeni bir gizemi araştırdığı bir hikayeyi takip ediyor. Hayranlar arasında bölücü bir oyun olmasına rağmen, Mankind Divided hala mükemmel aksiyon-RPG mekaniklerine, keşfedilecek muhteşem çevrelere ve eksikliklerini göz ardı edebilirseniz keyif alınacak karmaşık bir konuya sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x