Karısının tenine bile övgüler yağdırıyordu: Artık aynı çatı altında değiller! Aşk masalı yarıda kaldı

Son gelen söylentilere bakılırsa yaşlarını almış olmalarına rağmen sokaklarda liseli gençler gibi aşk tabloları sergileyen bu mutlu çift artık aynı evde bile yaşamıyor.

Büyük olasılıkla Jennifer Lopez ile yıllar sonra kavuşup muradına erdiği kocası Ben Affleck ya da magazin basınındaki adlarıyla Bennifer’dan söz ettiğimizi anladınız.

Son aylarda birbirlerinden ayrı görüntülenen çift, ayrılık söylentilerinin merkezinde.

2000’lerin başında nişanlanıp ayrılan, başkalarıyla evlenip çoluk çocuğa karışan ama yıllar sonra tekrar bir araya gelip aşklarına kaldıkları yerden devam eden çiftin cephesinden çok da iyi haberler gelmiyor.

İddialara bakılırsa Lopez ile Affleck, bir kez daha ayrılığın eşiğinde.

ESKİ EŞİNE YAKIN BİR EVDE YAŞIYOR
Hatta internetteki TMZ sitesine göre evlerini çoktan ayırdılar bile. Site, 51 yaşındaki Ben Affleck’in karısıyla yaşadığı bölgenin yakınlarında başka bir evden çıkarken görüntülendiğini yazdı. 

Fakat başka bir ayrıntı daha var bu konuda. İleri sürülenlere göre Affleck bir haftadan daha uzun bir süredir Lopez ile yaşamıyor. Kapısından çıkarken görüntülendiği ev ise boşandığı eşi Jennifer Garner’ın evine çok yakın.

Yine Ben Affleck’in görüntülerinde kafa karıştıran bir ayrıntı da vardı.

Affleck’in sol elinin yüzük parmağında alyansı duruyordu. Hatta Affleck bunu gösterecek şekilde bir eliyle otomobilin direksiyonunu tutarken sol elini de pencereden dışarı sarkıtmıştı.

?

O DA KIZIYLA PARİS’TE GEZDİ 
Bu arada 54 yaşındaki Jennifer Lopez ise bir süredir yanında Ben Affleck olmadan görüntüleniyor. Önce MET Gala’ya tek başına katılan Lopez sonra da eski eşi Marc Anthony ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Emme ile birlikte Paris’te görüntülendi.

Bir yandan bu dedikodular sürerken diğer yandan da çifte yakın bir kaynak Ben Affleck’in zaten MET Gala’ya katılmasının mümkün olmadığını çünkü o sıralarda The Accountant 2 adlı filminin çekimleriyle meşgul olduğunu ileri sürdü.

JLO YALNIZ BAŞINA EV ARADI 
Çiftin cephesinden gelen bir başka haber daha var. O süreçte kimse dikkat etmemişti ama Jennifer Lopez, bir süre önce Beverly Hills’te ev ararken görüntülendi. O sırada da yanında kocası Affleck yoktu.

Boşanma söylentilerinin ortaya çıkmasından sonra bu durum bir kez daha masaya yatırıldı. Bir zamanlar kalabalık aileleri için geniş bir ev arayan çiftin artık kendi başlarına yaşayacakları evler aramaya başladığı yorumları yapıldı.

Aslında JLo ile Ben Affleck’in aralarının iyi olmadığı, evliliklerinin hayal ettikleri gibi gitmediği söylentileri bir süredir ortalarda dolanıyordu.

TERAPİYE BİLE GİTTİLER 
Çiftin cephesinden gelen başka bir haber de bir süredir evliliklerini kurtarmak için terapiye gittikleri. Bir kaynak “Ben bu konuda terapiye inanıyor” diye konuştu. Ama dedikodulara bakılırsa durum pek öyle değil.

Geçen yaz da Lopez ile BenA ffleck’in sokaklarda aşk gösterileri sergilemelerine rağmen aslıda evin içinde pek de huzurlu olmadığı konuşuluyordu.

Buna göre Lopez, kocasının dağınıklığından bıkmıştı. Onu canından bezdiren başka bir ayrıntı da Affleck’in bazı zararlı alışkanlıklarından vazgeçmeye yanaşmamasıydı. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x